• Jarný koncert

• 27. 3.2023 sa uskutočnil Jarný koncert žiakov SZUŠ Kapušany. Krásne melódie, umelecké slovo a tanec spríjemnili pondelkové popoludnie.

• Tália

• súťažná prehliadka detskej dramatickej tvorivosti

Dňa 26.3.2023 sme sa zúčastnili okresnej súťaže Tália. Divadelníci SZUŠ Kapušany sa umiestnili v zlatom a striebornom pásme. Obe divadelné skupiny sa ukážu aj na krajských kolách.

• Uvítanie do života

• v Kapušanoch

Krásne stretnutia s bábätkami narodenými v roku 2022 sa uskutočnilo 11. marca 2023 na Obecnom úrade v Kapušanoch. Svojím vystúpením obohatili príjemnú atmosféru Elenka Pavúková hrou na gitare, Stanka Straková hrou na violončele, ktorú na klavíri sprevádzala p. uč. Eva Gajdošová. Žiačky sú z triedy p. uč. Stanislavy Zobalovej.

• PLES NAŠEJ OBCE

• Kapušiansky ples 18.2.2023

Dňa 18.2.2023 sa časť nášho pedagogického zboru zúčastnila plesu obce Kapušany. Veľmi príjemná spoločenská udalosť, ktorú svojím vystúpením spestrila Vaneska Bortníková. Na klavíri ju sprevádzala p. uč. Martina Kollárová. Žiačka je z triedy p. uč. Stanislavy Zobalovej.