• Triedne koncerty

• Posledný novembrový týždeň a prvý decembrový týždeň patrila Sobášna sála Obecného úradu v Kapušanoch žiakom a učiteľom našej školy. Všetkým rodičom, žiakom a pedagógom patrí srdečná vďaka.

Triedny koncert žiakov z tried pána učiteľa Ladislava Žilíka a pani učiteľky Janky Majcherovej, ktorý sa uskutočnil 22.11.1013.

Triedny koncert žiakov pána učiteľa Daniela Fejerčáka. Svojím vystúpením spríjemnili sychravé novembrové popoludnie dňa 24.11.2023.

Triedny koncert žiakov z triedy p. uč. Evy Gajdošovej a žiakov LDO - prednes, ktorý učí p. uč. Slávka Sedláčková, ktorý sa uskutočnil 27.11.2023.

Triedny koncert mladých spevákov a akordeonistov sa uskutočnil 29.11.2023. Žiaci sú z tried p. uč. Jitky Lukáčovej a p. uč. Mareka Puškáša.

Triedny koncert žiakov z triedy p. uč. Júliusa Selčana, ktorý sa uskutočnil 8.12.2023.